Startuje registrace na Monkey Race Skuhrov 2022!

V úterý 1. března startuje registrace do překážkového běhu Monkey Race Skuhrov.  Pátý ročník závodu se poběží 18. června ve Skuhrově na Havlíčkobrodsku a stejně jako v předchozích letech nabídne kromě hlavního závodu pro dospělé i dětský závod. Sportovci se letos mohou těšit na novou trať obou závodů.

Dopolední dětský závod bude dlouhý přibližně dva kilometry a bude mít více než deset překážek. „O dětský závod je velký zájem, ale aby si ho mohli všichni naplno užít, bude kapacita stejná jako vloni, tedy 150 závodníků,“ říká hlavní organizátor Lukáš Blažek s tím, že startovné 250 Kč se bude platit v den závodu na místě.

I hlavní závod bude mít stejnou kapacitu jako v předchozích letech (250 závodníků) a přihlásit se do něj mohou muži a ženy starší 15 let. „Letos připravujeme úplně jinou trať, v podstatě hned od startu povede jiným směrem než vloni. Na více než šesti kilometrech bude pro závodníky připravených asi 25 překážek,“ dodává Lukáš Blažek. Startovné za hlavní závod je 450 Kč.

Partnery a sponzory závodu Monkey Race Skuhrov 2022 je SDH Skuhrov, Obec Skuhrov, Heineken Česká republika, CoraHB autodíly s.r.o., Pivovar Rychtář, ČČK Havlíčkův Brod a BM Fitness Havlíčkův Brod.

Registrace závodníků do obou závodů na www.monkeyrace.cz.