Se začátkem března startuje registrace na Monkey Race Skuhrov 2023

Ve středu 1. března odstartuje registrace do běhu Monkey Race Skuhrov.  Šestý ročník překážkového závodu se poběží tradičně ve Skuhrově na Havlíčkobrodsku v sobotu 24. června. I letos bude na programu hlavní závod pro dospělé i závod pro děti do 15 let.

Dětský závod se poběží v průběhu sobotního dopoledne. „Jeho délka bude stejně jako v předchozích letech asi dva kilometry a pro nejmenší závodníky bude připraveno deset překážek,“ říká hlavní organizátor Lukáš Blažek s tím, že kapacita je 150 závodníků a startovné, které se bude platit na místě, zůstává beze změny, tedy 250 Kč.

Hlavní závod bude v tradiční délce okolo šesti kilometrů. „I letos se závodníci mohou těšit na záludnou a náročnou trať se zhruba 25 překážkami. Startovné bude letos 480 Kč, dodává Lukáš Blažek. Kapacita oblíbeného závodu s rodinnou atmosférou bude 250 závodníků a přihlásit se do něj mohou muži a ženy starší 15 let.

Partnery a sponzory závodu Monkey Race Skuhrov 2023 je SDH Skuhrov, Obec Skuhrov, Heineken Česká republika, CoraHB autodíly s.r.o., Pivovar Rychtář, ČČK Havlíčkův Brod a BM Fitness Havlíčkův Brod.

Registrace závodníků do obou závodů na www.monkeyrace.cz.