Aktuality

Monkey Race podpoří osoby s autismem 
Závod Monkey Race Skuhrov 2019 bude pomáhat! Organizátoři druhého ročníku překážkového běhu darují část startovného Integračnímu centru Sasov, které se snaží o co největší rozvoj osob s poruchou autistického spektra (PAS) a jejich začleňování do běžné společnosti. 
 
„Každý závodník v duchu našeho motta překonává sám sebe. Lidé, kteří trpí autismem, překonávají sami sebe každý den a my je chceme nejen podpořit finančně, ale i morálně. Změnili jsme barvu „závodových“ triček na modrou barvu, což je barva komunikace a sebevyjádření, tedy jedna z oblastí, ve které mají osoby s autismem největší potíže,“ vysvětluje organizátor Lukáš Blažek spojení, které oznamuje stylově u příležitosti Světového dne porozumění autismu. 
 
„Vážíme si podpory organizátorů závodu Monkey Race Skuhrov a možnosti pomoci naší neziskové organizaci, která zajišťuje pomoc klientům s poruchou autistického spektra na Vysočině,“ řekla koordinátorka ICS Jitka Havlíčková a slíbila, že se spolu s několika kolegy vydají na trať a zkusí překonat sami sebe. 
 
Druhý ročník překážkového běhu Monkey Race Skuhrov 2019 se uskuteční 22. června ve Skuhrově u Havlíčkova Brodu. Závodníci budou muset uběhnout 6,5km a překonat 26 překážek a to ve dvou kategoriích MUŽI a ŽENY. Připravený je i závod Monkey Race 2019 – KIDS, kterého se mohou účastnit děti ve věku 3-15 let. Trať je v délce 1,5 km a na trati čeká malé běžce 10 překážek. V loňském roce závod absolvovalo 106 závodníků, letos je zaregistrováno 200 dospělých a 100 dětí. 
 
Více informací najdete na www.monkeyrace.cz
 
Lukáš Blažek 
737 402 451 
monkeyrace@seznam.cz 

Monkey Race Skuhrov je v obou závodech plně obsazen

Děkujeme za váš zájem a budeme se těšit na startu závodu 22. 6. 2019. Na vás ostatní se budeme těšit třeba v pozici diváků 22. 6. 2019 ve Skuhrově.

Monkey Race Skuhrov hlásí polovinu zaplněné kapacity a spouští registraci na dětský závod

 

Skuhrov u Havlíčkova Brodu bude 22. června hostit druhý ročník překážkového běhu Monkey Race Skuhrov. Letos poprvé organizátoři připravili i dětský závod. Kapacita hlavního závodu už je z poloviny naplněná.

 

„Trať hlavního závodu bude dlouhá asi 6 a půl kilometru a bude podobná té loňské. Závodníci se ale mohou těšit na nové překážky, celkem jich bude 26. Překážky budou přírodní, bahnité, na závodníky čeká i plazení, šplh, nebo ručkování,“ popisuje hlavní organizátor Lukáš Blažek. Závod je určený pro osoby starší 15 let, startovné je 280 Kč. Registrovat se můžete ZDE.

 

Na základě požadavků závodníků-rodičů letos pořadatelé přidají i dopolední dětský závod Monkey Race Skuhrov – KIDS. „Je určený pro děti od 3 do 15 let, děti do 6 let musí trať absolvovat v doprovodu dospělého. Trať bude dlouhá asi jeden a půl kilometru a bude na ní deset překážek. I děti čeká bahno, plazení, šplh nebo ručkování,“ popisuje Blažek s tím, že startovné pro děti je 150 Kč. Registrovat se můžete ZDE.

 

Vítězem loňského ročníku byl Vít Vondráček, mezi ženami zvítězila Božena Čapková.

 

Partnery a sponzory závodu Monkey Race Skuhrov 2019 je SDH Skuhrov, Obec Skuhrov, COBAP s.r.o., ISOline EU, s.r.o., Metropolitní s.r.o., B:TECH, a.s. a M&M Reality Havlíčkův Brod, BodyCreators, ČČK Havlíčkův Brod a BM Fitness Havlíčkův Brod.

 

Více informací:

Lukáš Blažek
737 402 451

monkeyrace@seznam.cz
www.monkeyrace.cz

 

Monkey Race představuje nový web!

Překážkový závod Monkey Race spustil na začátku února zbrusu nové webové stránky. „Kromě důležitých informacích o připravovaných závodech na nich návštěvníci najdou i kompletní pravidla a fotografie a videa z uplynulých ročníků,“ říká hlavní organizátor závodů Lukáš Blažek.

Počátkem února byly také spuštěné registrace do závodu Monkey Race Skuhrov 2019, který se poběží v sobotu 22. června ve Skuhrově u Havlíčkova Brodu.

Monkey Race Skuhrov 2019 se koná pod hlavičkou SDH Skuhrov. Partnery letošního ročníku jsou Obec Skuhrov, COBAP s.r.o., ISOline EU, s.r.o., Metropolitní s.r.o., B:TECH, a.s. a M&M Reality Havlíčkův Brod, BodyCreators, ČČK Havlíčkův Brod a BM Fitness Havlíčkův Brod.

 

Překonej sám sebe!